Jakość, prestiż, zdrowie
Dbamy o to,
co jest w życiu najważniejsze
Najwyższa jakość życia

Dlaczego warto kupować nasze naczynia?

Naczynia Philipiak wyróżniają się cechami, których nie posiadają produkty innych marek.

Specjalne dno
Wszystkie naczynia produkowane przez PHILIPIAK MILANO mają wyjątkowe dno termodyfuzyjne o nazwie TEKNOTHERM, zaprojektowane przez profesjonalistów i przeznaczone dla prawdziwych koneserów i entuzjastów kuchni. Umożliwia równomierne i kontrolowane gotowanie na każdym rodzaju źródła energii: gazie, płycie elektrycznej i indukcyjnej. Ta technologia pozwala bezpiecznie gotować i gwarantuje równomierny rozkład temperatury na wszystkich powierzchniach naczynia. Dno jest chronione powłoką ze stali nierdzewnej, która zapobiega korozji i zapewnia najwyższy poziom higieny.

Termometr
Uchwyt pokrywy ze wskaźnikiem temperatury pozwala zoptymalizować czas spędzany w kuchni.

Pokrywa
Ciężka pokrywa zapewnia powtórne wykorzystanie pary i zapobiega utracie ciepła i czynników odżywczych. Doskonałe dopasowanie pokrywy do krawędzi naczynia zapobiega utracie pary i zawartych w pożywieniu substancji odżywczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu do gotowania wystarcza bardzo mała ilość wody i nie potrzeba stosować tłuszczu, co gwarantuje, zdrowy, zrównoważony i naturalny cykl gotowania.

Rączki
Ergonomiczne raczki produkowane z materiałów termoizolacyjnych nie nagrzewają się w czasie gotowania. Dodatkowo wygodnie oprzesz na nich pokrywę.

Wyprofilowane krawędzie naczyń
Dzięki gładkim i doskonale wyprofilowanym naczyniom przelewanie płynów z naczyń może odbywać się bez dodatkowych akcesoriów.

Groszkowe dno patelni
Groszkowe dno patelni pozwala na smażenie z minimalną ilością tłuszczu.

Pokrywka jako podstawa
Dzięki ergonomicznej pokrywce możesz wykorzystać ją jako podstawę naczynia.

Satynowane wnętrze
Satynowane wnętrza naczyń są błyszczące i odporne na zadrapania.

Gotowanie systemem wieżowym
Specjalna konstrukcja oraz budowa naczyń pozwala na jednym palniku postawić ułożone w piramidę naczynia i gotować posiłki w tzw. systemie wieżowym. Takie połączenie pozwala na przygotowanie kilku dań jednocześnie. To bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Naczynia Philipiak to 20 lat gwarancji.

Philipiak Jakość, Prestiż, Zdrowie